Money Wallet Brown Leather Save

Click Credit – pomoc pro každého

Dostali jste se do finančních potíží? Pokud to spraví částka do 5 000 korun, není lepší volby, než obrátit se na společnost Click Credit. Transparentní podmínky, nízké poplatky, velice rychlé vyřízení, možnost odnést si peníze v podstatě ihned a v hotovosti.

Podmínky poskytnutí půjčky

Půjčka od Click Creditu je dostupná pro každého, komu již bylo 18 let. Jedinou podmínkou je vlastnictví osobního bankovního účtu požadujete-li částku vyšší než 3 000 korun. Do této výše lze peníze vybrat v hotovosti na kterémkoliv online terminálu Sazky. Částky od 3 000 do 4 999 korun, což je maximální poskytovaná výše půjčky, se odesílají na bankovní účet žadatele.

Pravidla splácení

Click Credit poskytuje půjčky standardně na 30 dní za poplatek 33 Kč z každé zapůjčené tisícikoruny. Nebudete-li moci v domluveném termínu zaplatit, lze půjčku opakovaně prodloužit při splacení 20% jistiny a třicetikorunového poplatku o dalších 30 dnů. Také lze splatit jen 10% jistiny a poplatek 30 Kč pro prodloužení o 15 dní.

Sankce při nedodržení podmínek splácení

Naprosto ojedinělá je možnost prodloužit i půjčku, na kterou již byla uvalena smluvní pokuta pro nedodržení termínu zaplacení. Tato pokuta vždy činí 10% půjčené částky, její maximální výše je však omezena částkou 200 Kč – účtována přitom bude až 3x po sobě.

Speciální nabídka

Revoluční novinkou jsou studentské půjčky do výše 1 500 korun, které jsou osvobozeny od veškerých poplatků i úroků. Tj. student starší osmnácti let, který se prokáže platným ISIC průkazem, si může půjčit 1 500 korun na 30 dní bez jakéhokoliv navýšení – vrátí zase jen 1 500.