Money Back Up Save Money Save Bank

Super Money, s.r.o. – půjčka do 5 000 Kč

Jedná se o rychlou online půjčku, o kterou si můžete požádat na webových stránkách poskytovatele. Stačí se zaregistrovat a uvést svůj kontaktní telefon a číslo vašeho bankovního účtu. Peníze obdržíte po schválení během několika dnů. V případě, že máte účet u stejné banky, budete mít peníze rychleji, a to v některých případech ještě tentýž den, nebo nejpozději do 2 dnů, v případě zaslání poštovní poukázkou jsou to nanejvýš 4 dny na doručení peněz.

Podmínky půjčky

V žádosti o půjčku asi zvolíte částku, kterou si chcete půjčit. Super Money nabízí krátkodobé malé půjčky od 1 000 Kč do 4 999 Kč. První půjčka je však limitována tisícikorunou. Až stálí a ověření klienti mají možnost požadovanou částku zvýšit. Pro poskytnutí půjčky je žadatel povinen zaslat kopii svého občanského průkazu s prohlášením o souhlasu pořízení fotokopie a podpisem. Dále je žadatel povinen poslat z vlastního účtu, ze kterého bude hradit splátky, na účet společnosti 1 Kč. Tento poplatek se vyžaduje z důvodu ověření totožnosti žadatele. Společnost Super Money neposkytuje půjčky žadatelům, kteří mají záznam v registru dlužníků.

Splatnost půjčky

Pokud z jakéhokoliv důvodu máte potíže dodržet termín splatnosti, máte možnost online požádat o prodloužení splatnosti půjčky až o 10 dnů. V případě, že naopak chcete půjčku splatit předčasně, tak můžete, a to bez jakýchkoliv poplatků navíc. Za zpožděnou splátku se platí sankční pokuta 4. – 5. den po splatnosti ve výši 20% z půjčené částky, 5. – 6. den 35 % a po 7. dnu dosahuje sankce 50% z půjčené částky. Proto, pokud nemůžete půjčku včas splatit, je nejvhodnější ihned kontaktovat společnost a snažit se najít řešení.