The Value Of The Money Currency

Purealfin – vyberte si půjčku podle potřeby

Nejen velké nebankovní společnosti v krajských městech nabízejí svým zákazníkům půjčky šité na míru. Na výběr dostanete i ve Frýdlantě nad Ostravicí, kde sídlí společnost Purealfin, s.r.o. Pro získání půjčky od této společnosti jen musíte splňovat dvě základní podmínky. Musíte disponovat vlastním bankovním účtem a e-mailovou schránkou. Pak již nezáleží na tom, zda žijete ve vedlejší ulici nebo na druhém konci republiky.

O společnosti

Název společnosti vznikl z počátečních písmen slov půjčky, reality, finance, což je její hlavní zaměření a náplň práce. Zprostředkují vám zde nákup a prodej nemovitosti, pomohou s vymáháním dlužných částek – v poslední době se v této oblasti firma zaměřuje zejména na pohledávky fyzických osob, které vznikly neplacením výživného na nezletilé děti, zabývají se půjčkami a úvěry. Ty se snaží zajišťovat už od nejnižších možných částek, aby vyšli vstříc skutečně každému. Za nejdůležitější se zde považuje etické jednání, každý klient musí být ještě před podpisem smlouvy perfektně seznámen se všemi okolnostmi obchodní transakce, ve smlouvách od Purealfin, s.r.o. nenajdete žádná miniaturní písmena, nikde na vás nečíhají skryté poplatky ani úroky vyšší než bylo smluveno.

Půjčka bez zajištění a zajištěná

Purealfin nabízí dva různé druhy půjček. Nezajištěná půjčka se poskytuje do výše 3 000 korun při úvěrové sazbě od 20% ročně. Vyšší půjčky již musíte zajistit, a to buď ručitelem nebo zástavním právem k nemovitosti. Maximální výše půjčky není stanovena, domluvit si ji můžete individuálně podle hodnoty nabízeného zajištění. U zajištěných půjček také společnost nabízí mnohem zajímavější úrokovou sazbu, a to od 10% ročně v případě, že je zde ručení dalších fyzických osob, a již od 6% ročně v případě zajištění úvěru nemovitostí, když zástavní právo je tzv. na prvním místě.