Eet Electronic Records Sales

Rychlá půjčka – Homepůjčka.cz

Pokud jste se před výplatou dostali do tíživé situace je tady pro vás Homepůjčka.cz, která vám pomůže vaši finanční krizi překonat. Jedná se o nebankovní společnost, která umožňuje půjčení peněz téměř všem. Peníze získáte po schválení půjčky velmi rychle, nejpozději do 48 hodin.

Žádost o půjčku

O tuto půjčku můžete žádat prostřednictvím online formuláře, který najdete na internetových stránkách společnosti. Žádat může každý občan s trvalým pobytem na území České republiky, který je starší 18 let. Pro získání 5 000 korun stačí vyplnit formulář, po ověření vámi zadaných údajů vám bude zaslána na vaše telefonní číslo SMS s informací o schválení půjčky.

Při půjčce 5 000 Kč není potřeba dokládat potvrzení o výši příjmu. O půjčku mohou žádat jak zaměstnanci, tak i živnostníci, důchodci, nebo ženy na mateřské dovolené. Poskytovatel této půjčky nenahlíží do registru dlužníků.

Splácení půjčky

Splatnost pětitisícové půjčky je do 30 dnů. Neplatíte žádné úroky, pouze poplatek za poskytnutí půjčky spolu s vrácením půjčky. Smlouva je srozumitelná a jasná, takže předchází zbytečným nedorozuměním a klient se tak nedostane do zbytečných potíží. Nemusíte mít ručitele, spoludlužníka, ani ručit majetkem.

Tato půjčka opravdu dokáže pomoci lidem, kteří se dostali přechodně do finanční krize a nemají možnost si půjčit v rodině nebo od známých. Před podpisem smlouvy o půjčce si důkladně pročtěte podmínky poskytovatele a zvažte, zda jsou pro vás nabízené podmínky vhodné. Peníze si půjčujte jen v tom případě, že je nutně potřebujete.