The Value Of The Money Currency

Money benefit – anonymita se nenosí

Když potřebujete peníze a hledáte na internetu, kdo by vám na pár dnů či týdnů půjčil 2, 3 nebo 5 000, narazíte na mnoho nabídek krátkodobých půjček, u nichž není zcela jasné, kdo je vlastně poskytovatelem. Ten se skrývá za názvem internetové stránky, namísto kontaktu je uveden jen online formulář. Připadají vám takové půjčky skutečně bezpečné? Když ani netušíte, s kým vlastně máte tu čest? Zvolíte-li půjčku od Money benefit, žádné nepříjemné překvapení vás nečeká – předem je stoprocentně jasné, komu a kolik vlastně dlužíte.

Transparentní podmínky

Půjčíte-li si od Money benefit, očekávejte jasná pravidla platná pro každého bez rozdílu. Maximální možná výše půjčky je 5 000 korun, pro vyřízení je potřeba navštívit obchodní místo poskytovatele nebo jej telefonicky kontaktovat. Lze rovněž firmu kontaktovat online, zavolají vám zpět. Na základě krátkého pohovoru bude vaše žádost vyhodnocena. Předložit musíte pouze občanský průkaz, firma nenahlíží do registru dlužníků ani nepožaduje potvrzení o výši vašeho příjmu – důvěřuje vám, že vámi uvedené údaje jsou pravdivé, neboť vychází ze skutečnosti, že lhaním ublížíte nejvíce sami sobě. Za poskytnutí půjčky se hradí fixní poplatek 400 Kč týdně, pro prověřené klienty, kteří si půjčují opakovaně, je snížen na 350 Kč.

Vaše peníze pomáhají

Přestože muset si půjčovat není právě nejpříjemnější, jsou na světě i lidé, kteří jsou na tom ještě hůř než vy. Proto se firma Money benefit zavázala z každého poplatku, který od svých klientů obdrží, odeslat 3 Kč dětskému oddělení kyjovské nemocnice. K penězům, které potřebujete, můžete tedy navíc mít i dobrý pocit, že jste alespoň málem přispěli na dobrou věc.