Money Dollars Currency Business

Studentská půjčka do 25000 u České spořitelny

Studentská léta jsou právem považována za nejkrásnější období v životě každého jedince. Co ale dělat v případě, že pro samé studium není čas na práci a příležitostné brigády? Zažádat o kapesné rodiče nebo si půjčit nějakou tu stovku u kamaráda? Máme pro vás efektivnější a spolehlivější řešení – studentskou půjčku u České spořitelny, kterou můžete získat zcela zdarma. Jak tuto půjčku vyřídit?

Zázrak jménem kontokorent

V pravém slova smyslu se vlastně nejedná o skutečnou půjčku, nýbrž velmi oblíbený kontokorent, ze kterého je možno čerpat finanční prostředky v rozmezí od 0 – 25 000 Kč. Vyřízení této studentské půjčky je zatíženo minimálním poplatkem, který je vám ihned „stržen“ z účtu u České spořitelny. Tento studentský kontokorent je však zatížen minimálním ročním úrokem, který byste jinde jen marně hledali. Tento finanční produkt je určen studentům středních a vysokých škol, kteří se prokáží platným dokladem totožnosti a potvrzením o studiu.

Kdy musím vypůjčené peníze vrátit?

Vyrovnat kontokorent musíte v průběhu nadcházejících 24 měsíců. Jakmile v průběhu roku dluh vyrovnáte, můžete vesele čerpat finanční prostředky i nadále. Pokud se z nějakého důvodu opozdíte, přijde vám výzva z banky, po které byste měli dluh co nejrychleji vyrovnat. Mezi největší výhody tohoto produktu patří bezpochyby bezúčelnost vypůjčených prostředků, vedení kontokorentního úvěru zdarma a opakované čerpání prostředků. Kontokorent slibuje stálou finanční rezervu na vašem účtu kdykoli to budete potřebovat.