Save Money Miniature Figures

Půjčka do 5 000 Kč zcela zdarma?

Mít půjčku zcela zdarma, tedy neplatit ani korunu navíc, to by si přál asi každý z nás. Jenže takto to funguje pouze někdy a jen někde. My však víme kdy a kde a proto se nyní začtěte do těchto následujících řádků, abyste zjistili co a jak!

Půjčka zcela zdarma

Půjčku naprosto zdarma, a to bez úroků, poplatků či penále můžete mít na třech místech. Buď oslovíte nějakého svého rodinného příslušníka, aby vám půjčil a následně za to nechtěl nic navíc, nebo společnost Ferratum, která vám ráda půjčí částku buď 1 000, nebo 2 000, nebo dokonce 3 000 Kč zcela zdarma, nebo soukromou společnost zaplo.cz, u které máte první půjčku až do výše 7 500 korun naprosto zdarma. Co si vybrat? Pojďme si nyní popsat všechny tyto varianty.

Půjčka od příbuzného

Pokud máte bohaté příbuzné, kteří vám rádi finančně pomohou, máte naprosto vyhráno. Většinou se totiž můžete domluvit na nulových nebo naprosto na směšných úrocích a na výborném splátkovém kalendáři, který vám maximálně vyhovuje.

Půjčky od Ferratum

Takovou volnost sice u společnosti Ferratum mít nebudete, ovšem i tak můžete mít půjčku naprosto zdarma a navíc i s možností splatit si ji kdykoliv do 30 dnů. Nejedná se tedy o tak strašnou a odlišnou variantu oproti předchozí možnosti. Avšak půjčku zdarma zde budete mít k dispozici pouze v takovém případě, půjčíte-li se přesně buď jeden, dva nebo tři tisíce korun. Nemůžete si tedy až tak vyskakovat.

Půjčka od zaplo.cz

Jako poslední možností je půjčka od společnosti zaplo.cz. I u té můžete mít půjčku zdarma, a to půjčujete-li si poprvé a navíc ještě do částky 7 500 korun. V takovém případě nebudete muset platit nic navíc a splátku si také řídíte naprosto sami, protože máte na výběr od sedmi do třiceti dnů na vrácení. I když se tato varianta zdá jako nejlepší, platí to pouze na první půjčku. Ke druhé už budete muset připlatit úroky navíc.