Bitcoin Btc Money Currency Crypto

Půjčit si 1 500 korun a navíc ještě zdarma?

Drahé skripta, učebnice, školní pomůcky, psací potřeby a další. Všichni to známe! Život studentů není zrovna nejlevnější, a pokud si navíc mladý člověk nic nevydělává, musí se spolehnout na rodiče. Ovšem ti ne vždy ochotně sponzorují studium svých ratolestí. V takové chvíli zbývá už jen několik možností, které však nejsou zrovna pozitivní.

Pokud nechcete ukončovat studium

Pokud vám na studiu skutečně velmi záleží a nechcete jej jen kvůli penězům ukončovat, máte možnost půjčit si peníze právě na nejnutnější potřeby a skripta do školy. Půjčit si takto můžete jeden a půl tisíce. Tyto peníze pak musíte vrátit do třiceti dnů, a pokud tak učiníte a jste ještě navíc držitelem studentské ISIC karty, budete ji mít zcela zdarma. To znamená, že nebudete muset připlácet ani žádné úroky, ani žádné poplatky.

Informace o půjčce pro studenty

Tuto půjčku poskytuje společnost Click Credit, která se na našem trhu pohybuje již několik měsíců. Spadá pod větší mateřskou společnost Home Credit, která je v česku známá již řadu let. Nemusíte se tedy bát, že se jedná o nějaké podvodníky! Půjčku budete mít skutečně tak, jak jsme popsali výše. Ovšem… Nesplatíte-li ji včas, bude vás již čekat něco navíc. Sankce! Bohužel, sliby se mají plnit, a to zejména v ekonomice! Sankce však není vysoká. Ve vašem případě bude činit pouhých 150 korun. Nejedná se tedy o nic strašného, co byste nezvládli! Pokud už dopředu víte, že prostě půjčku včas nesplatíte, jednoduše si dobu její splatnosti prodlužte.

Jak si prodloužím dobu splatnosti půjčky?

Tak učiníte splacením alespoň dvaceti procent půjčené částky, tedy splacení alespoň 300 korun a Click Credit v konečný den splatnosti půjčku automaticky prodlouží na dalších třicet dnů. Jedná se tedy o velice jednoduchý systém! Vaše studium je tedy opravdu zachráněno!