Save Money Miniature Figures

Kam pro malou půjčku do 5000 Kč?

Potřebujete okamžitou finanční injekci, která nemusí být nikterak velká? Potřebujete zaplatit paušál u telefonního operátora nebo udělat větší rodinný nákup či zaplatit tábor pro některé ze svých dítek? Nevystačíte s finančními prostředky do výplaty a nechcete si půjčovat u rodiny nebos starých známých? Postačí vám částka do 5000 Kč? Pak máte několik možností, kde tyto peníze získat. Jaké možnosti to jsou, vám prozradíme na následujících řádcích.

U banky jedině kontokorent

Jelikož se bankovní společnosti specializují zejména na půjčky většího rozsahu, s žádostí o půjčku do 5000 Kč zde s největší pravděpodobností nepochodíte. Leda, že byste využili služby s názvem kontokorent, která je dostupná všem majitelům kreditních karet. Pokud tuto službu nemáte aktivovanou, učiníte tak na kterékoli pobočce dané společnosti. Finanční prostředky vám budou na účet načerpány takřka obratem (pokud vám samozřejmě bude kontokorent schválen) a vy tak můžete s poměrně vstřícnými úroky čerpat finanční injekce v rozmezí několika korun, stokorun i tisíců.

Půjčky do 5000 Kč jsou doménou spíše nebankovních institucí

O malou půjčku do 5000 Kč můžete požádat nebankovní instituce. Jejich nabídka je opravdu velmi zajímavá a značně obsáhlá. Vybírat můžete z rychlých půjček, půjček přes SMS, půjček před výplatou nebo půjček pro nezaměstnané. Žádost o půjčku vyplníte online z pohodlí svého domova a peníze vám mohou být připsány na bankovní účet ihned po schválení žádosti.