Eet Electronic Records Sales

Zaimo půjčka – moderní půjčka pro neméně moderní zákazníky

Dostali jste se do tíživé finanční situace? Boří se vám pevná půda pod nohama? Potřebujete půjčit a nevíte, na koho se obrátit? Za rodinou či známými se vám chodit nechce a v případě banky tušíte, že jsou vaše šance na kladné vyřízení půjčky velmi nízké? Pak vám s největší pravděpodobností nezbyde nic jiného, než se svou prosbou zamířit k některé z nebankovních společností. Nejen, že u nebankoví společnosti jsou vaše šance na úspěšné vyřízení a získání úvěru mnohonásobně vyšší, než u banky, také můžete čerpat celou škálu výhod, které tento nebankovní produkt nabízí. Tak tedy pěkně popořádku…

Zaimo půjčka a její charakteristika

Půjčka je provozována českou pobočkou německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Spolehlivý a silný partner je v tomto případě stoprocentně zaručen. Velkou předností a zároveň zajímavým specifikem této půjčky je také skutečnost, že jde o nejrychlejší půjčku na našem trhu. Ihned po vyplnění žádosti, které vám nezabere více, než 2 minuty jsou vám peníze odeslány na váš bankovní účet. Půjčka je určena všem plnoletým osobám, které mají trvalé bydliště na území České republiky a zároveň mohou doložit pravidelný a dostatečný příjem.

Jak Zaimo půjčka funguje?

Úplně jednoduše. Na oficiálních stránkách společnosti naleznete krátký a velmi přehledný formulář, jehož vyplnění vám nezabere více, než 2 minuty. V rámci formuláře si navolíte částku k vypůjčení (1000až 25000 Kč) a počet splátek, během kterých vypůjčené prostředky vrátíte. Pro posuzování jednotlivých žádostí společnost využívá vlastní, plně automatizovaný systém, může se pochlubit průměrnou čekající dobou 1 minuta a 30 sekund! I přesto, že Zaimo půjčka pracuje s vlastním automatizovaným systémem, může se pochlubit individuálním přístupem a vysokou úspěšností schválených žádostí.