Coins Currency Money Finance

Co svým klientům nabídnou Cofidis půjčky?

Společnost Cofidis není ve světě úvěrů rozhodně žádným nováčkem. Pokud je oblast, ve které je velmi dobře známá, jsou to zcela určitě spotřebitelské úvěry. V rámci rozšiřování činnosti ale dnes nabízí i klasické Cofidis půjčky. Pojďme se proto podívat na to, jaké možnosti úvěrů zde máme a jaké jsou jejich výhody.

A ačkoliv jde o společnost nebankovní, je třeba říci, že podmínky se hlavně z hlediska úroků stále více blíží těm bankovním. A to je důvod, proč je hodnotíme pozitivně a proč je také doporučujeme.

Cofidis půjčky jsou rozděleny na několik segmentů

To nejzajímavější, s čím se hned v samotném úvodu setkáme, to je jistě fakt, že jsou Cofidis půjčky rozděleny do několika oblastí, které mohou plně odpovídat našim konkrétním potřebám. Pokud budeme konkrétní, potom je třeba říci, že se jedná o tyto typy:

  • Partnerská půjčka
  • Novomanželská půjčka
  • Půjčka na auto
  • Půjčka na domácnost
  • Půjčka na rekonstrukci
  • Hotovostní půjčka

A právě výběr konkrétního produktu je jistotou toho, že jak částky, tak třeba i parametry budou odpovídat danému účelu. Je jasné, že zatímco v rámci hotovosti nám může stačit i pár desítek tisíc, v rámci rekonstrukce budeme potřebovat i stovky tisíc korun. Pokud ale budeme konkrétní, tak je třeba říci, že Cofidis půjčky nabídnou sumu v rozmezí 20 000 – 500 000 korun českých.

Jaké jsou podmínky získání?

Aby mohla být suma vůbec poskytnuta, je nejprve třeba vyplnit online žádost a během procesu schválení splnit všechny dané podmínky. Mezi tu nejdůležitější rozhodně patří váš příjem, který je třeba doložit. Dále je to také nutná hranice, a to konkrétně plnoletost. Poté už stačí jenom doklady totožnosti a půjčka může být schválena.

Poměrně dobrou možností je půjčka partnerská, kdy podmínky musí splnit oba partneři. Výhoda je zde v tom, že jejich příjmy se sečtou, díky čemuž lze dosáhnout i na vyšší částky, než pokud žádáme samostatně.

Jak vše proběhne?

Jaké jsou možnosti a co je třeba splnit, tedy již víme. Nyní je dobré seznámit se ještě s různými postupy toho, jak bude vše probíhat dále. V tomto směru samotná společnost Cofidis uvádí: „Vyjádření o schválení půjčky Vám posíláme buď ještě ve stejný, nebo následující den po konečném posouzení a schválení půjčky, měli byste ho tedy obdržet do 2-3 dnů.“ A to je jasná ukázka toho, jak vše funguje rychle. Totéž platí i o situaci, díky vám jsou odesílány peníze. Ty jsou zasílány výhradně na váš bankovní účet, a to do 48 hodin od chvíle, kdy je vaše žádost finálně vyhodnocena. Samozřejmostí je to, že půjčku poté můžete využít s ohledem na typ, jaký jste si vzali.

Upozornění: Pokud nechcete dokládat účel a chcete peníze využít různými způsoby, je vhodnou cestou klasická půjčka hotovostní. U té totiž žádné dokládání účelů není potřeba.