Money Wallet Brown Leather Save

Půjčka od Půjčkomatu.cz

Pro půjčení peněz od Půjčkomatu.cz, kterou provozuje společnost Friendly Finance, si stačí založit účet u Půjčkomatu.cz, kde zadáte své kontaktní údaje a potvrdíte je e-mailem spolu se souhlasem se smlouvami. Potom už stačí si vybrat výši úvěru a dobu splatnosti. Rovnou uvidíte, kolik budete celkem muset zaplatit, částka je konečná a neměnná. Po schválení půjčky vám budou peníze okamžitě odeslány na účet. Půjčkomat.cz je nejrychlejší společnost ve schvalování krátkodobých úvěrů, jelikož pracuje pomoci jedinečného automatizovaného systému.

Výše půjčky

Půjčkomat.cz je nebankovní společnost, která poskytuje půjčky nejběžněji do 5 000 Kč, pro stálé zákazníky je k dispozici věrnostní program, kdy je možno u opakované půjčky získat až 20 000 Kč. Tato půjčka je tedy většinou vhodná na překlenutí kratšího období, například když jste nevyšli před výplatou nebo vás překvapily nenadálé výdaje.

Doba splatnosti

Tato půjčka má předem pevně stanovenou dobu, do kdy se musí splatit, i výši, ve které se musí splatit. Například při půjčení 5 000 Kč na 12 dní vrátíte celkem 5 733 Kč. RPSN v tomto případě činí 517,1%. Jelikož se jedná o nebankovní společnost, nejsou podmínky schválení nijak přísné a peníze může mít žadatel připsané na účtu do 10 minut od schválení. Společnost nezkoumá registr dlužníků, ani nevyžaduje doklad o příjmu. Neskrývá žádné poplatky, poskytuje jasné a pravdivé informace. Pracuje 24 hodin denně – 365 dní v roce. Dodržuje přitom absolutní diskrétnost. I přes jednoduchost vyřízení je však, jako ostatně při zadlužování vždy, nutné dobře zvážit zda je tato půjčka výhodná právě pro vás.