Many Coins Currency Finance Value

Co nabídne Českomoravská stavební spořitelna?

Nejenom banky, ale i stavební spořitelny jsou dnes poměrně vyhledávanými cestami, jak můžeme zhodnotit své peníze, stejně jako jsou cestami, jak získat úvěrové produkty. Pokud se podíváme konkrétněji, je jednou z dokonalých představitelů Českomoravská stavební spořitelna. Jelikož je řada lidí, kteří plánují služeb této spořitelny využít, podívejme se konkrétně na možnosti produktů, které jsou k dispozici.

To nejoblíbenější? Stavební spoření!

Pokud je něco, co je více než oblíbené, je to zcela jistě stavební spoření. Dnes doslova nedoporučovanější produkt, pokud si chceme spořit nemalé a rozhodně zajímavé finanční částky. Dnes se totiž nejedná jenom o výhodnou cestu, ale i o cestu bezpečnou. Základem je totiž primárně garantované zhodnocení, stejně jako pojištěné všech vkladů, které v rámci daného produktu na konkrétní účty vložíte.

Zapomínat však nesmíme také na to, že kromě toho, že Českomoravská stavební spořitelna nabídne vlastní zhodnocení zajímavou procentuelní sazbou, se do všeho vkládá také konkrétně náš stát. A co nabídne ten? Samozřejmě státní podporu, která může být ve výši až 2 000 korun během jednoho jediného roku. I to je dokonalá ukázka toho, že je tento produkt jeden z nejlepších na trhu.

Českomoravská stavební spořitelna nabídne i úvěry

Není to jenom možnost spoření, ale je to také možnost úvěru, které nám dnes Českomoravská stavební spořitelna může nabídnout. V tomto ohledu platí, že jsou v nabídce hned tři varianty, ze kterých můžeme vybírat tu, která nám bude vyhovovat nejlépe. Řadí se mezi ně:

Vybrat ten správný bychom následně měli samozřejmě podle toho, co od daného úvěru konkrétně očekáváme a co chceme. Jelikož se jedná o stavební spořitelnu, je jasné, že všechny tyto nabízené produkty jsou přímo spojeny se zvelebováním naší nemovitosti. Navíc má daný úvěr i jedno velké pozitivum, ke kterému se primárně řadí toto sdělení: „Až 20 % úvěru poskytnutého na výstavbu či rekonstrukci rodinného domu nebo bytu lze použít i na volně stojící stoly, židle, sedací soupravy, šatní skříně, police a postele a dále na vestavěné i nevestavěné myčky nádobí, pračky, sušičky, ledničky, mikrovlnné trouby a mrazáky.

Spořitelna nabídne i další služby

Výše jsme zmapovali základní nabídku, které můžeme jako klienti využít. Nesmíme ale zapomínat ani na to, že kromě ní není problémem využívat i několik doplňkových služeb, které mohou souviset jak s ochranou, tak i spořením. Jde třeba o pojištění majetku, o životní pojištění včetně toho rizikového, stejně jako může jít o penzijní spoření, stejně jako důchodové spoření. I to lze prostřednictvím přepážek, nebo částečně i v rámci internetu poptávat, stejně jako i sjednávat.