Rupee Indian India Money Bank Note

Jaké výhody přináší hotovostní půjčka?

Pokud se podíváme na nabídku současných úvěrových produktů, mají mnohdy jednu věc společnou. A to takovou, že se jedná hlavně o půjčky, které jsou bezhotovostní. Jde tedy o takové úvěry, kdy nám jsou peníze vypláceny na náš bankovní účet. Ne vždy platí, že se musíme nutně orientovat jenom na tento typ úvěrových produktů. Existuje také hotovostní půjčka. A jaké společnosti ji nabízejí? Zkuste třeba tyto:

Hotovostní půjčka nabídne peníze na cokoliv

V souvislosti s výše uvedenými společnostmi si zmapujeme také několik hlavních výhod, které může hotovostní půjčka mít. Tou první je jistě to, že peníze můžeme využít skutečně na cokoliv. Nejenom, že nejsme nijak výrazně omezováni konkrétní úvěrovou společností, ale nemusíme také dokládat ani účtenky, ani faktury. Jakmile máme peníze v ruce, je jenom na nás, jak s nimi naložíme. Většinou lidé investují do svých domovů, kupují spotřebiče a elektroniku, stejně jako auta nebo telefony. Výjimkou ale není ani to, kdy penězi řeší své dluhy.

http://pujckadovyplaty.info/home-credit-hotovostni-pujcka/hotovostní půjčku nabízí i Home credit.

Peníze získáme rychle

Všechny z trojice daných společností se pyšní také tím, že peníze nabídnout skutečně velmi rychle. Mnohdy je můžeme mít v ruce i druhý den. A to je další výrazná výhoda spojená s tím, proč je hotovostní půjčka lepší volbou. Přiveze nám je totiž pracovník společnosti a my tak nemusíme čekat na žádná rizika spojená s bankovním převodem.

Ten mnohdy může trvat i několik dní, nehledě na problémy s případnou ztracenou platbou. Takto máme jistotu, že peníze budou opravdu naše, a to rychle a téměř kdykoliv. Standardem totiž bývá, že se na schůzce se zástupcem společnosti domluvíme individuálně.

Ideální, pokud nemáme účet

Je sice pravdou, že bankovní účty jsou dnes považovány za standard. Přesto je ale řada lidí, která zkrátka bankovní účet nemá. A právě těm přijde hotovostní půjčka maximálně vhod. Mohou být ale i další situace, kdy daný účet nechceme použít. Může to být situace, kdy nemáme kartu a tak nemáme ani možnost si peníze jednoduše vybrat. Problémem však může být i situace, kdy je náš účet zablokován exekutorem a my peníze skutečně potřebujeme. I to je velké plus hotovostní půjčky!

Kde získat hotovostní půjčky?

Jistota jednoduchého vyřízení

Protože tento úvěr nabízejí vesměs nebankovní společnosti, a trojice nejlepších to jenom potvrzuje, máme také jistotu jednoduchého vyřízení. Tedy bez složitého dokládání a složitého prověřování naší osoby. Ostatně jeden z výše uvedených poskytovatelů v tomto směru uvádí: „Výhodou půjčky je kromě rychlosti poskytnutí finančních prostředků klientovi především jejich dostupnost a osobní přístup k žadateli při vyřizování žádosti o půjčku.“ I to jasně charakterizuje onu unikátnost a výjimečnost, jaké je s možností získání peněz na ruku přímo spojena.