Dollar Money Finance Currency

Znáte Tesco půjčku? Můžete si ji sjednat hravě z pohodlí domova

Když si můžete půjčit peníze ve svém oblíbeném supermarketu, co ještě více chtít? Alespoň v případě značky Tesco to jde dnes a denně, stačí si požádat – osobně u pokladen, případně skrze internetový kontaktní formulář. Tesco půjčka vám umožní získat až dvě stě tisíc korun na celkovou dobu sedmi let.

Co všechno tedy přináší Tesco?

  • Půjčku v rozmezí 20 – 200 tisíc korun na dobu dvanácti až čtyřiaosmdesáti měsíců (jednoho až sedmi let).
  • Úrokovou sazbu začínající těsně nad hranicí patnácti procent. Předčasné splacení bez sankcí a navíc i možnost pojištění schopnosti splácet.
  • Není potřeba ručitel, nebudete ani platit zbytečné poplatky navíc – jen jistinu půjčky a úrok. Tesco půjčka je navíc zcela na cokoliv, nemusíte udávat důvod, proč peníze chcete.
  • Možnost odkladu splátek nebo změna jejich výše – všechno je na rozumné dohodě obou smluvních stran.

A kolik vlastně potřebujete peněz? Co takhle půjčka 30 000 Kč? Nemusíte kvůli tomu dávat žádný nemovitý majetek do zástavy a dočkáte se i slibných úrokových sazeb, stačí si jen vybrat tu nejlepší možnou. Bez poplatků, co všechny jen obtěžují – budete platit pouze úroky, žádné poplatky za zprostředkování úvěru nebo vedení úvěrového účtu, nic takového! Díky online žádosti ušetříte spoustu času, krátká a všeříkající smlouva je určitě také velké plus. Jaká úleva od nekonečných formulářů, které jsou někdy v životě skoro na denním pořádku.

Nechte si poradit, snadno tak ušetříte peníze

Kdo by nechtěl ušetřit nějakou tu korunu, že? Kalkulačka půjček se o to může postarat, stačí ji jen požádat o radu. A nebojte se, dlouho čekat nebudete. Počítačový automat vygeneruje tu nejlepší půjčku současnosti během pár minut. Nezávislé hodnocení, které má vskutku velkou vypovídací hodnotu. Navíc, ve výčtu uvidíte jen prověřené půjčky, takže nepoctiví poskytovatelé nebudou mít žádnou šanci vás poškodit.

Všechno pěkně přehledně na jediné obrazovce. Základní údaje ke každé z půjček a k tomu i zhodnocení, která je pro vás a vaši rodinnou kasu ta nejatraktivnější. Nikdo přece nechce přeplácet byť jen o stokoruny, když je k mání lepší řešení, no ne? Než si vezmete úvěr, je proto lepší se poradit s odborníky. Díky nim pak budete mít naprostou jistotu, že jednáte správně.