Rupee Indian India Money Bank Note

Jak vám může Servis24 přihlášení na účet ušetřit čas?

Dnešní doba jasně směřuje k tomu, že máme na vše stále méně a méně času. Je to dáno hlavně tím, že máme osobní a pracovní povinnosti, koníčky, ale i starosti o rodinu. I proto je dobré snažit se šetřit náš čas. A to pomůže i Servis24 přihlášení na účet. Tedy přihlášení do internetového bankovnictví, v rámci kterého můžeme efektivně spravovat rodinné i osobní finance.

Jak služba Servis24 přihlášení na účet funguje?

Velmi jednoduše. Prvním krokem je samozřejmě nutnost mít u České spořitelny zřízený bankovní účet. K němu je dobré také aktivovat právě ono internetové bankovnictví, které je ideální cestou k tomu, jak můžeme náš účet spravovat právě online. Prvním krokem by samozřejmě mělo být přihlášení, které lze provést dvěma způsoby. A to konkrétně těmito:

  • Pomocí klientského čísla a hesla
  • Pomocí klientského certifikátu

Jakmile máme hotovo, můžeme se již ocitnout v samotné administraci. Zde už máme kompletní přehled o tom, jaké účty máme aktivovány, stejně jako zde máme přehled o všech produktech, které Česká spořitelna nabízí.

Co lze prostřednictvím IB realizovat?

Abychom ušetřili náš čas, můžeme internetové bankovnictví využívat primárně k tomu, abychom realizovali celou řadu různých plateb. Můžeme nejenom zvolit jednorázovou tuzemskou platbu, ale i zahraniční platbu, nebo trvalý příkaz. To vše netrvá déle, než několik desítek vteřin. Díky tomu samozřejmě ušetříme čas, který by nám trvala jak cesta na pobočku, tak třeba také složité vyplňování tištěného příkazu k úhradě.

Chcete znát výhody půjčky do 5000 Kč, přečtěte si tento text a zažádejte si o půjčku

Podobně jednoduché je ale i dobíjet si kredit na náš mobilní telefon, nebi si zřídit povolení k inkasu – nejčastěji SIPO. Ani zde nemusíte ztrácet čas cestou na pobočku. Stačí Servis24 přihlášení na účet, následně znát potřebné informace a vše realizovat prostřednictvím internetu. Vše je stvrzeno kódem v SMS, díky kterému přispíváme k celkové bezpečnosti.

Pozitivem jsou služby virtuální pobočky

Poměrně zajímavá je také možnost takzvané virtuální pobočky. Máme tak k dispozici celou řadu dokumentů, které si můžeme zobrazit, přečíst, a v případě některých je také potvrdit. Opět ušetříme mnoho času, ale i starostí s tím, že bychom museli vše procházet na pobočce, a to během krátkého času, který by nám konkrétní banka dala.

Objednávejte nové produkty

Zajímavou součástí je také eshop, ve kterém lze snadno objednat nové produkty, v podobě účtů, plateb, pojistek nebo investic. I to jasně vede k tomu, proč je Servis 24 doporučován i námi. Chcete-li svůj účet spravovat jednoduše, určitě ho doporučujeme. A abyste se nemuseli bát o své peníze, přináší banka i několik zásad, které jsou spojeny s jejich bezpečností. U těch uvádí: „Vzhledem k bezpečnostní situaci na internetu doporučujeme dodržovat následující zásady. Jejich dodržováním minimalizujete možnost zneužití Vašich finančních prostředků.“