Rupee Indian India Money Bank Note

Jak vypadá Zaplo.cz půjčka?

Na našem úvěrovém trhu je řada různých poskytovatelů. Mnoho z nich spadá to segmentu takzvaných mikropůjček, neboli půjček před výplatou. Jednou z takových je také Zaplo.cz půjčka, na kterou se aktuálně přímo zaměříme. A to proto, že dnes patří mezi poměrně známé a vyhledávané možnosti, jak si můžeme půjčit.

Kolik peněz nám může Zaplo.cz půjčka nabídnout?

To nejdůležitější, co každého zajímá, jsou určitě informace o tom, kolik peněz nám tento úvěrový produkt může nabídnout. Částky tohoto poskytovatele začínají na sumě 1 000 Kč a končí na poměrně zajímavé sumě 15 000 Kč. Tu lze následně kombinovat s termínem splatnosti. Ten je zajímavý v tom, že k dispozici je délka od 7 do 30 dnů. Co je jasné, to je i fakt, že Zaplo.cz půjčka umí tento termín prodloužit. Nejenom několikrát, ale opakovaně během celého roku. Záleží tak na našich možnostech a požadavcích.

Kdo si může o půjčku požádat?

Podmínky a charakteristika není nijak složitá ani v rámci tohoto kroku. Jasně totiž platí, že o půjčku si může požádat opravdu každý. Shrneme-li několik základních podmínek a požadavků, které Zaplo.cz půjčka na své klienty má, jedná se primárně o tyto:

  • Tuzemské státní občanství
  • Věková hranice minimálně 18 let
  • Vlastnictví bankovního účtu
  • Bezdlužnost

To vše jasně ukazuje, že Zaplo.cz půjčka vůbec nehledí na informace, jako je třeba výše příjmu. To proto, že ten není třeba nijak dokládat. Stejně není při vyřizování půjčky nahlíženo do registrů. Ani do těch bankovních, ani do těch nebankovních.

Vyřízení proběhne online

Díky těmto výhodám je jasné, že ani vyřízení není nijak složitým, zdlouhavým a náročným procesem. Proběhne totiž rychle a online, podobně jako samotná žádost. Není třeba jakéhokoliv papírování a ověřování, stejně jako není třeba kamkoliv chodit nebo cokoliv podepisovat. Zapomínat ale nesmíme na jednu důležitou nutnost, a tou je registrační poplatek. Jedná se o korunovou částku, kterou musíme zaslat pro ověření bankovního účtu. To může celý proces výrazně zbrzdit. Druhou podmínkou je zaslání oskenovaného dokladu totožnosti, pro ověření zadaných informací.

Jak je to s úroky?

Obecně platí, že jsou poměrně vysoké. Není se však třeba bát, protože toto nemusí platit vždy. Zaplo.cz půjčka je unikátní v tom, že nabídne možnost první půjčky zcela zdarma. Tedy bez jakýchkoliv poplatků, stejně jako bez jakýchkoliv úroků. Výše této půjčky může být až 8 000 Kč na dobu 30 kalendářních dní. I zde poté platí standardní podmínky vyřízení, které jsme zmínili výše. Patří mezi ně i: „Platby jsou prováděny prostřednictvím bezhotovostního převodu. V závislosti na typu banky můžete mít peníze na účtu do několika minut, ale také až druhý den.“ I z tohoto důvodu má poskytovatel řadu spokojených klientů a doporučujeme ho i my sami.