Coins Currency Money Finance

Kouzelná půjčka je spojena s několika unikátními výhodami

Na našem trhu existuje celá řada možností, jak si půjčit v segmentu mikropůjček. Ne všichni poskytovatelé jsou ale stejní. Existuje řada takových, kteří přicházejí se zajímavými výhodami, které si rozhodně musíme přiblížit. Tím poskytovatelem, kterého máme na mysli, je Kouzelná půjčka.

Právě ten je považován za zajímavou variantu úvěru pro každého, kdo potřebuje primárně řešit své finanční komplikace. I proto je zde zaručena rychlost a jednoduchost celého procesu získání půjčky. Není to ale ta hlavní výhoda, kterou vám chceme sdělit.

Kouzelná půjčka vám vrátí polovinu úroku

Není nic neobvyklého, že právě půjčky v tomto segmentu jsou poměrně nevýhodný. Jejich úroky totiž dosahují i třicetiprocentní výše. Kouzelná půjčka však chce být pro své klienty dostupnější a výhodnější. A jak? Především tím, že dokáže vracet úroky. Samozřejmě každému, kdo si o půjčku požádá, jelikož daná akce je podmíněna pouze jednou jedinou věcí. A tou je nutnost splatit získanou půjčku ve zvoleném termínu splatnosti. Pokud se to povede i vám, máte jistotu toho, že je vám polovina zaplacené úrokové sazby vrácena.

Nechtě si uhradit své účty

Zmínili jsme, že tento poskytovatel je dobrou volbou v řešení nenadálých situací, které souvisí s nutným vydáním. Mezi to patří i nečekané výdaje. Abyste ale nemuseli čekat na zaslání peněz a následně nečekali na další prodlevu spojenou s odesláním konkrétnímu věřiteli, přichází Kouzelná půjčka s možností zaplatit vaše účty. A ty mohou být různé. Patří sem třeba

  • Poplatek za vodu, elektřinu nebo plyn
  • Váš telefonní paušál
  • Splátka vaší půjčky

A jak to funguje? Velmi jednoduše. Vše začíná podobně, jako při žádosti o půjčku. Pouze zároveň zvolíte možnost toho, že chcete zaplatit konkrétní fakturu. Tu následně online nahrajete, odešlete mailem, nebo třeba odfaxujete do společnosti a ta se vše postará. A to velmi rychle: „Jako jediní za vás zaplatíme vaše účty do 60 minut* od schválení Žádosti o půjčku a obratem vám zašleme potvrzení o provedené platbě. Nemusíte tak žít ve strachu z neuhrazených účtů a půjčku můžete v klidu splatit až po další výplatě.

Jak půjčka vypadá?

Hlavní a klíčové výhody máme zmapovány a tak je dobré zaměřit se ještě na charakteristiku, se kterou Kouzelná půjčka přichází. To nám pomůže pochopit, že je produktem, který si rozhodně zaslouží doporučení a pochvalné hodnocení. Půjčit si můžeme sumy v rozmezí 1 000 – 10 000 Kč, v rámci kterých je možné také nechat si zaplatit dané složenky a faktury. Splatnost spojená s půjčkou je také standardní. Začíná již na dvou kalendářních dnech a končí na délce jednoho měsíce – tedy celkem na třiceti dnech. A to od doby, kdy je vaše půjčka schválena a odeslána na váš bankovní účet. Dodat ale musíme, že stálý klient může dosáhnout až na desetinásobek maximální částky – tedy na 50 000 Kč.