Currency Money Malaysian Sen

5 000 do 15 minut

Nebankovní poskytovatel Vata vám půjčí během pár minut bez zbytečných formalit až 5 000 korun. Půjčka je určena pro všechny žadatele, kteří mají nejméně 18 let a trvalý pobyt hlášen na území České republiky.

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku od společnosti Vata si podáte z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře, do kterého uvedete své kontaktní telefonní číslo, na kterém vás bude kontaktovat obchodní zástupce firmy. Vaše žádost bude zpracována bez zbytečných odkladů a nejpozději do 15 minut po schválení půjčky vám budou peníze zaslány na účet, který uvedete ve své žádosti. Poskytovatel půjčky Vata 5000 korun má podmínku, že každý žadatel musí být majitelem bankovního účtu.

Splácení půjčky

Každý klient společnosti Vata musí prokázat, že má pravidelný měsíční příjem, aby byl schopen půjčku splácet. Minimální požadovaný příjem je 7 000 korun měsíčně. Půjčka může být poskytnuta zaměstnancům, živnostníkům, ženám na mateřské dovolené, ale také důchodcům. Žadatel nesmí mít žádné nesplacené závazky a nesmí být zapsán v registru dlužníků. Půjčka se běžně poskytuje na dobu 1 – 30 dnů, aby klient překlenul období, kdy má nedostatek prostředků. Pokud nastane situace, že ani do 30 dnů nemůže klient půjčené peníze vrátit, může si splatnost půjčky telefonicky prodloužit až na 90 dnů. Telefonní operátor bude klienta informovat o poplatku za prodloužení splatnosti a dalších zvýšených nákladech ve formě poplatku za prodloužení smlouvy ve výši 400 korun, který musí být ihned připsán na účet poskytovatele. Úrok této půjčky je 0,6667% denně.