Money Dollars Currency Business

Půjčka 12 do 5 000 Kč, peníze jedna dvě

Půjčka 12 je dostupná a rychlá nebankovní půjčka. Je vhodná i pro ty, kterým by banky většinou půjčky odepřely, neboť ani záznam v registru dlužníků není překážkou. Půjčují se pouze nižší částky do 5 000 Kč.

Kdo může žádat o tuto půjčku

Půjčka 12 je vhodná pro všechny žadatele, kteří jsou schopni ji splatit. Není nutné předkládat potvrzení o zaměstnání. O tuto půjčku můžete žádat i v případě, že jste na mateřské dovolené nebo ve starobním či invalidním důchodu. Stačí mít jakýkoliv pravidelný příjem. Každá žádost je posuzovaná individuálně. K vyřízení půjčky budete potřebovat jen dva doklady totožnosti a potvrzení o trvalém bydlišti. Půjčku můžete použít na cokoli, protože je neúčelová. Nebudete platit žádné skryté poplatky, veškeré informace o půjčce jsou uvedeny v přehledné a jasně formulované smlouvě. Pokud byste něčemu ve smlouvě přesto neporozuměli, je vhodné se ještě před podpisem smlouvy důkladně zeptat obchodního zástupce, se kterým smlouvu o půjčce projednáváte.

Splácení půjčky

Půjčku začnete splácet sedm dní po obdržení peněz. Dostanete Kartu splátek, kde budou zaznamenány všechny vaše pravidelné splátky. Pokud chcete půjčku splatit dříve, spojte se se svým obchodním zástupcem a poraďte se s ním o svých požadavcích. Poradí vám, jak půjčku nejvýhodněji doplatit. Veškeré informace, které poskytovateli sdělíte, jsou přísně důvěrné. Nemusíte mít žádné obavy, že se o vaší půjčce dozvědí například členové vaší domácnosti. Podrobnosti týkající se půjčky budou řešeny pouze s vámi. V případě potíží se urychleně spojte se svým obchodním zástupcem, pomůže vám nalézt pro obě strany přijatelné řešení.