Money Dollars Currency Business

Nejoblíbenější druhy nebankovních půjček

Drtivá většina zájemců o finanční výpomoc míří v první řadě do banky. Zde jsou ovšem podrobeni poměrně důkladnému a nepříliš příjemnému výslechům, který v drtivé většině případů končí neúspěchem a smetením žádosti o půjčku ze stolu. Co dělat v takovém případě? Řešením mohou být nebankovní půjčky. Jaké patří k těm nejoblíbenějším? To vám prozradíme na následujících řádcích.

Půjčky bez registru

Dostat se do registru dlužníků není nic obtížného. Zpravidla k tomu stačí jedna neuhrazená složenka, faktura od telefonního operátora, pozdě zaplacený nájem nebo splátka půjčky uhrazená po termínu splatnosti a problém je na světě. Máte-li záznam v registru dlužníků, banka stejně jako řada nebankovních institucí vám nepůjčí. Některé společnosti se ovšem specializují na produkt s názvem půjčky bez registru, při nichž do registrů dlužníků vůbec nenahlížejí.

Půjčky bez prokazování příjmů

Dalším neméně oblíbeným produktem jsou půjčky bez prokazování příjmu. Tento typ půjček je určen zejména pro osoby, které jsou vedeny na úřadu práce, mají nízký příjem nebo pobírají podporu či důchod. Také tento produkt naleznete v portfoliu nebankovních společností.

Půjčky ihned před výplatou

Pokud vám do další výplaty schází nějaká ta koruna, není od věci poohlédnout se po bleskové půjčce před výplatou, jejíž poskytování je taktéž v kompetenci nebankovních společnosti. I rychlých půjček můžete mít své peníze na bankovním účtu prakticky během několika mála hodin, maximálně však dnů.