Dollar Money Finance Currency

Expres půjčka Supermoney

Supermoney je rychlá, nebankovní, online půjčka. Jedná se o malou půjčku do 5 000 Kč. Zařídit si ji můžete přes internet a vaše finanční potíže budou ihned vyřešeny. Schvalovací proces probíhá velmi rychle.

Výhody Supermoney rychlé půjčky

Můžete si ji sjednat bez osobní schůzky předem. Neplatí se žádné poplatky za podání žádosti  ani za vyřízení půjčky. Nepotřebujete ručitele, nemusíte mít doklad o výši příjmu. Půjčka je dostupná pro všechny, protože se nesledují registry dlužníků. Neplatí se zde ani žádné registrační poplatky.

Způsob vyplácení Supermoney rychlé půjčky

Peníze se vyplácejí okamžitě po schválení, a to přímo na vámi uvedený účet nebo poštovní poukázkou. Peníze tak můžete mít k dispozici do 24 hodin po podání žádosti. Peníze se půjčují na 14 dní nebo 30 dní. Po uplynutí této lhůty je však možno půjčku ještě prodloužit o dalších 10 dnů. Klient musí půjčené peníze vrátit v den, který si dohodne ve smlouvě, přičemž peníze se za vrácené považují až v momentě, kdy je částka připsaná na účet poskytovatele půjčky. Půjčka Supermoney je výhodné a spolehlivé řešení vaší finanční krize.

Podmínky pro poskytnutí půjčky

Klient musí o sobě uvést do žádosti pravdivé údaje, nesmí mít žádné neuhrazené závazky, ani dluhy které není schopen řádně hradit. Další podmínkou je pravidelný příjem, který napovídá o jeho schopnosti splácet. Peníze přitom můžete využít na cokoli, ať už nemáte kredit do telefonu, přišly vám nečekaně vysoké nedoplatky za energie, nebo se vám pokazila pračka, lednička, nebo vysavač. Nehodí se však, vzhledem k tomu, že se půjčka poskytuje jen klientům, kteří nemají žádné jiné neuhrazené závazky, k úhradě starších pohledávek.