Multiply Money Growth Economy

Půjčka 5 000 od Aerofin Finance, s.r.o

Nebankovní společnost Aerofin Finance, s.r.o. nabízí půjčku až 5 000 korun. Tato půjčka je určena pouze pro pracující lidi, poskytovatel nepůjčuje nezaměstnaným, ženám na mateřské dovolené ani důchodcům, čímž chce předejít možným potížím se splácením a vlastně chránit před předlužením nesolventní klienty. Pokud budete splňovat podmínky poskytovatele, můžete mít peníze do 24 hodin po schválení na svém účtu.

Žádost o půjčku

O tuto půjčku si můžete požádat prostřednictvím vyplnění online formuláře na webových stránkách společnosti. Vše se vyřídí přes internet, bez jakýchkoli poplatků předem za vyřízení půjčky. Je to velmi jednoduché a pohodlné. Poskytovatel nepožaduje doklad o výši příjmu ani výpis z registru dlužníků, ale je zapotřebí, aby se žadatel prokázal dvěma doklady totožnosti. Schválení půjčky probíhá velmi rychle, již během 15 minut budete vědět, zda vám společnost Aerofin Finance pomůže vyřešit vaši finančně nepříznivou situaci.

Splácení půjčky

Velkou výhodou je, že si splátky můžete rozložit dle vlastní potřeby až na šest měsíců a v klidu tak půjčenou částku splácet nízkými měsíčními splátkami. Klient se proto nedostává do neřešitelné spirály splátek a dalších půjček. V případě, že nebudete mít peníze na dohodnutou splátku, je zde možnost kontaktovat poskytovatele prostřednictvím e-mailu a dohodnout se na posunutí či odkladu splátky. Pokud si nedohodnete odklad a budete v prodlení se splátkou, dojde k pokutě za prodlení. Splatnost půjčky je 6 měsíců, ale je zde možnost ji splatit předčasně.