Money Cards Cash Pay Play

Jaké nabízí m Bank půjčky?

Když pro půjčku, tak rozhodně do banky. Proč? Jelikož je spojena především s nízkými úrokovými sazbami. To je plus, které patří k nejvyhledávanějším. Nejlépe na tom dnes jsou určitě banky menší, které mají v daném směru co nabídnout. Příkladem mohou jít m Bank půjčky. Ty jsou spojeny i se zajímavou garancí, na kterou se hned v úvodu musíme podívat.

Hlavním pozitivem této garance je to, že banka neustále hlídá konkurenční úvěrové produkty a výši jejich úrokových sazeb. Pokud zjistí, že došlo ke snížení úroku, ihned na to zareaguje. Nejenom, že sníží úrok na svých aktuálně propagovaných půjčkách, ale sníží vám ho také na vaší stávající půjčce. Po dobu splácení tak víte, že m Bank půjčky budou vždy patřit mezi ty nejvýhodnější. O tom vás ale přesvědčí i další informace uvedené na webu: „Věříme si, že jsme nejlepší – mPůjčka Plus se v prosinci 2014 stala již počtvrté nejlevnějším úvěrem podle bankovnipoplatky.com. Potvrdila tak svoji pozici z předchozích reality testů. Další 1. místo si mPůjčka odnesla i v hodnocení Finparády, kde získala ocenění Finanční produkt roku 2014 v kategorii Půjčky.“

Podívejme se na m Bank půjčky detailněji

Jaká je hlavní výhody tedy již víme. Nyní se můžeme podívat konkrétněji i na to, jaké možnosti vůbec tento poskytovatel nabízí. Začneme-li skutečnou klasikou, je to takzvaná půjčka Plus. Ta nám umožní získat sumu v rozmezí 10 000 – 500 000 Kč, kterou můžeme kombinovat s termínem splatnosti. Ten je v rozmezí 12 – 84 měsíců. Výhodou je rychlé a jednoduché získání, stejně jaké možnost vyřízení bez potvrzení o příjmu. Jistotou je také vyřízení bez poplatků, nebo předčasné splacení. S těmito podmínkami je spojen i produkt zaměřený na refinancování.

Vytvářejte také rezervy

Nejsou to jenom klasické m Bank půjčky, jelikož tato banka nabídne i možnost vytvářet si rezervy. Ten konkrétní produkt nese název mRezerva. Jedná se o kontokorent, tedy povolené přečerpání vašeho běžného účtu do mínusu. Jako rezervu ale můžeme označit také kreditní karty, které jsou také úvěrovým produktem, a nesmíme na ně zapomenout. Dnes jsou spojovány i s celou řadou výhod, kam konkrétně patří:

  • Možnost získat zpět až procento z každé platby
  • Bezúročné období v délce celých 54 dní
  • Vydání, ale i vedení vaší karty zcela zdarma

Máte sen o vlastním bydlení?

V rámci našeho přehledu o tom, jaké má m Bank půjčky, se postupně blížíme do finále. Konkrétně se dostáváme do segmentu hypoték. Začneme tou neúčelovou, kterou je hypotéka americká. Dále už to jsou produkty klasické, jako hypotéka standardní, hypotéka Light, nebo hypotéka určená specielně na výstavbu. Banka vyjde vstříc i těm, kteří již hypotéku mají a nabídne tak i výhodnou formu refinancování – tedy převedení hlavně za účelem snížení úrokových sazeb.