Money Back Up Save Money Save Bank

Jak realizovat Airbank přihlášení na účet?

Mít vlastní účet je v současné době něco naprosto běžného. Pokud ale máme být konkrétní, nesmíme zapomínat také na to, jaké funkce v souvislosti s nabídkou bankovního účtu existují. Tou hlavní a nejdůležitější je zcela určitě i možnost právy účtu online. To nám umožní Airbank přihlášení na účet, tedy internetové bankovnictví. Pokud s ním začínáte, podíváme se na několik možností, jak se přihlásit, stejně jako na to, proč to samozřejmě udělat a proč to může být výhodné.

Nejjednodušší Airbank přihlášení na účet? Online

První a jistě nejjednodušší možností je to, pokud se ke svému účtu přihlásíte online. Tedy prostřednictví vašeho počítače, stejně jako třeba i prostřednictvím vašeho notebooku. V obou případech samozřejmě máte jistotu toho, že je to rychlé a také jednoduché. To, co k tomu budete potřebovat, jsou samozřejmě vaše přihlašovací údaje. Po jejich zadání již je Airbank přihlášení na účet úspěšně realizováno a vy se rázem dostáváte k vašemu účtu.

Víte, jak se přihlásit ke svému účtu u GE Money bank?

Jakmile máte danou administraci před sebou, je jasné, že lze realizovat celou řadu kroků a funkcí, které s možnostmi vašeho účtu souvisejí. Můžete tak sledovat třeba historii plateb, stejně jako je možné například vyhledat určitou platbu. Peníze ale můžete také jednoduše počítat, a to jak na tuzemské, tak i na zahraniční účty. To vše je v rámci dané služby možné.

Přihlásit se lze i přes mobil a tablet

Druhá varianta, jak Airbank přihlášení na účet zrealizovat, je prostřednictvím vašeho mobilního telefonu, nebo prostřednictvím vašeho tabletu. I to je více než jednoduché. Stačí si totiž stáhnout bezplatnou aplikaci, která byla za tímto účelem stvořena. O té píše samotná banka toto: „Pro vaše chytré telefony jsme vytvořili mobilní aplikaci, ve které můžete jednoduše nakládat s penězi a využívat stejné vychytávky jako v internetovém bankovnictví. Jakmile si aplikaci stáhnete, budete mít naši banku stále na dosah ruky.“ Její hlavní výhodou je určitě také to, že je dostupná pro všechny aktuálně využívané operační systémy, a to konkrétně pro:

  • iPhone
  • Android
  • Windows Phone

I zde platí, že tato aplikace vám umožní realizovat vše, co v rámci klasického internetového bankovnictví. Není tak problém třeba zadávat platby, stejně jako není problém třeba sledovat vaši finanční historii.

Jaké další funkce přijdou vhod?

Pokud se obecně podíváme na další věci, proč Airbank přihlášení na účet, rozhodně nesmíme zapomenout třeba na možnost nastavení notifikací, nebo na možnost využívat dané bankovnictví i u vašeho spořicího účtu. Zde je zajímavou funkcí hlavně systém virtuálních obálek. A co je s ním spojeno? Máme-li být konkrétní, tak možnost třídit vaše peníze podle toho, na co konkrétně budete chtít spořit. Takových obálek jde vytvořit hned 10.