Bills Money Us Dollar Finance

Fastfin půjčka a její parametry

Získat půjčku rychle a jednoduše už není v současné době žádným problémem. Ukázkou toho, že je toto sdělení skutečně pravdivé, je Fastfin půjčka. Tedy půjčka spjatá s tuzemským poskytovatelem, který má na našem trhu vybudovanou tradici a poměrně dobré jméno.

Samotná charakteristika půjčky je poměrně jasná, a uvádí ji i citace na stránkách společnosti: „Rychlé půjčky FASTFIN.CZ provozuje FINFAST s.r.o., která je výhradně českou společností. Poskytujeme rychle krátkodobé půjčky a nebankovní půjčky až do výše 12000,- Kč. S první půjčkou zdarma až 5000,- Kč.“

Jaké má Fastfin půjčka podmínky získání?

Zde určitě převládají pozitiva spojená s tím, že není třeba žádného složitého ověřování vaší osoby, ani složitého dokládání různých informací. Vše probíhá výhradně online, což je samozřejmě velkým plusem celého procesu. Přesto ale musíme dodat, že jsou situace, kdy může být celý postup o něco delší. Je to v případě, kdy jste novým klientem. A to z toho důvodu, že po vás Fastfin půjčka vyžaduje ověření vašeho bankovního účtu, stejně jako registraci.

Jak probíhá ověření? Zašlete z vašeho účtu korunový registrační poplatek. Po jeho připsání získáte přihlašovací údaje a již můžete v administrativní části žádat o potřebné peníze.

Jak je to s úroky a poplatky?

Důležité je samozřejmě vědět, jak je Fastfin půjčka výhodná. Zde musíme hned na úvod zmínit, že tento poskytovatel nabídne možnost první půjčky zdarma. Její výše může být až 5 000 Kč a můžete si ji vzít až na 28 dní. Díky tomu získáte v principu nejvýhodnější půjčku, která na našem trhu existuje. Takovou lze určitě doporučit. Navíc oceníte jednoduchost celého procesu, kdy lze požádat dvěma způsoby:

  • Formou online formuláře
  • Formou SMS zprávy

Pokud však budete žádat opakovaně, nebo o sumu větší, nezapomínejte na to, že se vám úroky a poplatky již nevyhnou. A ty mohou být poměrně vysoké. Například za půjčku 12 000 Kč na 28 dní zaplatíte celých 3 360 korun navíc, což je zhruba 30 procent. Důležité je myslet i na poplatky, které mohou souviset s prodloužením termínu splatnosti. I ty se u největších částek a nejdelších termínů mohou pohybovat na hranici okolo 3 000 korun českých.

Na co lze půjčku využít?

Výhodou určitě je, že se jedná o produkt, který není účelový. To znamená, že lze peníze využívat skutečně na cokoliv, bez nutnosti to komukoliv sdělovat. Velmi často je tak tento typ půjčky využíván k tomu, aby se vyřešily krátkodobé finanční problémy, které mohou člověka postihnout.

Přesto samotná Fastfin půjčka, tedy společnost upozorňuje na to, že ne vždy je půjčka dobrou volbou, což má zakotveno také ve svém kodexu odpovědného půjčování. Ostatně to už je samo o sobě ukázka jisté férovou, což jasně dokládá to, že tento poskytovatel může být na našem trhu určitě dobrou volbou.