Currency Light Business Finance

OMEGA půjčka kdykoliv ji potřebujete

V kteroukoliv denní i noční hodinu je tady možnost získat peníze. Poprvé maximálně do výše 3 000 korun, v opakovaných případech až 10 000 korun, které mohou zachránit váš napjatý finanční rozpočet. Jak? Požádejte si o rychlou OMEGA půjčku online!

Výhody OMEGA půjčky

OMEGA půjčka je nejen rychlá a snadno dostupná, ale zejména bezpečná, prověřená a s transparentními podmínkami. Žádné poplatky za poskytnutí nebo vyřízení půjčky předem, žádná jiná nečekaná navýšení. Již při žádosti o půjčku víte, jakou provizi poskytovateli za poskytnutí půjčky při jejím splacení uhradíte. Výši půjčky a její splatnost si přitom stanovujete sami dle vlastních potřeb, a to v limitech 500 – 10 000 korun a 7 až 30 dnů.

Hodí se pro vás OMEGA půjčka?

OMEGA půjčka funguje na principu finských půjček – rychlé, krátkodobé půjčky před výplatou. Požádat o ni přitom může každý, kdo je občanem ČR, dosáhl věku minimálně 18 let a nemá záznam v registru dlužníků. Podmínkou je také vlastní bankovní účet a aktivní české mobilní telefonní číslo.

Rychlost především

Rychlá pomoc, to je dvojnásobná pomoc. OMEGA půjčku lze vždy vyřídit nejpozději do 60 minut. Nepotřebujete k tomu nic víc, než přístup na internet a bankovní účet, ze kterého po odeslání online žádosti zašlete na účet poskytovatele aktivační poplatek ve výši 1 Kč. Žádná zbytečná administrativa, žádné dokládání příjmů. Do 15 minut po obdržení aktivačního poplatku na svůj účet vás bude poskytovatel informovat, zda byla vaše žádost o půjčku schválena a obratem pak odešle peníze na váš bankovní účet, ze kterého byl jednokorunový poplatek odeslán.