Dollar Money Finance Currency

Nejvýhodnější hypotéky na trhu

Dohoda o hypotéce je velkou zodpovědností, ale současně dává i svobodu. Konečně totiž můžete bydlet ve svém a vyletět z rodičovského hnízda. Samozřejmě ale není hypotéka jako hypotéka, lépe řečeno, některá může být velmi výhodná a jiná zase má úrokovou sazbu poměrně dost vysoko a nevyplatí se ani omylem. Takže jak si počíhat na tu pravou? A jaké jsou aktuálně nejvýhodnější hypotéky na trhu?

Zkuste třeba Komerční banku

V těch opravdu zajímavých nabídkách se velmi dobře vyjímá třeba ta od Komerční banky. Co nabízí pro své potenciální klienty? A čím že je tak atraktivní? Tak třeba jedna možnost za všechny, úroková sazba startuje na skvělých 1,79 procenta!

  • Získat můžete až sto procent cílové částky. Minimum pro úvěr je 200 tisíc korun, maximum za jistých okolností až deset milionů!
  • Splatnost je nastavitelná v rozmezí pěti až třiceti let. Čerpání peněz je možné jednorázově, případně v několika splátkách.
  • Životní pojištění sjednané u Komerční banky znamená určitou slevu na úrokové sazbě hypotéky.

Hypotéka Komerční banky tedy zní rozhodně skvěle. Poradenství od profesionálů budete mít zcela zdarma, pro každý typ nemovitostí jsou stejné úrokové sazby – nezáleží tedy, zda půjde o byt v družstevním či osobním vlastnictví, případně o nákup chaty. Sjednat si ji můžete po internetu, ale klidně i osobně na pobočce, k dispozici je více než devadesát možností v rámci celé ČR. Minimum údajů a minimum papírování, to je samozřejmost!

Americká hypotéka má opravdu něco do sebe

Takzvané americké hypotéky doslova a do písmene dobývají tuzemský trh. Bez zbytečné administrativy a přesto se zajímavým úrokem. Nemusíte vůbec dokládat, na co si ji chcete sjednat, a přesto dostanete úrokovou sazbu mnohem výhodnější, než u průměrné nabídky spotřebitelské půjčky na našem trhu. A nabídek na americké hypotéky najdete na našem trhu poměrně dost, zbývá si je ještě pečlivě porovnat – s čímž vám samozřejmě ochotně pomůže náš srovnávač. A nebojte se, že budete nějak čekat, půjde o pár minut. Zkrátka a dobře, hypoteční úvěr je dnes sjednaný hodně rychle!