Mutuo – vždy seriózní partner

Půjčka 20000 Kč

U půjčky Mutuo vždy víte, kolik a kdy budete muset zaplatit, což je základní pravidlo seriózní nebankovní půjčky. Jak bude konkrétně ta vaše vypadat, je na vás, zvolit můžete způsob výplaty, její výši i délku splatnosti.

Parametry půjčky

Obecně platí, že se Mutuo půjčka poskytuje ve výši 1 000 až 5 000 korun se splatností 15 až 22 dní, přičemž půjčka s patnáctidenní splatností se poskytuje prostřednictvím poštovní poukázky, půjčka dvaadvacetidenní bezhotovostním převodem na bankovní účet. Výše splátky je předem známá, např. při půjčce 1 000 Kč na 22 dní splatíte 1 250 korun, při půjčce 2 000 korun splatíte 2 500 Kč, při půjčce 5 000 korun splatíte 6 250 Kč.

Pro nové i stálé klienty

Pokud si u Mutua půjčujete poprvé, maximální výše půjčky je pro vás 1 000 korun, podruhé 2 000, atd., až k maximální pětitisícové částce. Jestliže jste si již dříve od společnosti Mutuo půjčili a půjčku řádně splatili, čeká vás příjemné překvapení, všem prověřeným klientům je v případě druhé a každé další půjčky poskytován týden navíc zdarma.

Peníze ihned

Žádost o půjčku lze podat samozřejmě online a ihned po schválení vám budou odeslány předem známým způsobem peníze. S půjčkou se nepojí žádné skryté poplatky ani jiná nepříjemná překvapení, její podmínky jsou naprosto jednoznačné a průhledné. Možnost prodloužení v případě nenadálých finančních obtíží je samozřejmostí. Abyste se zbytečně nedostávali do potíží, pokud myslíte na příliš mnoho věcí a datum splatnosti vám neutkvělo dokonale v paměti, provozuje Mutuo jako službu pro klienty zdarma upomínkový servis, který vás prostřednictvím sms zprávy na blížící se splatnost půjčky opakovaně upozorní.Diskuze, zkušenosti, reference:
, ,

Copyright © 2019, všechna práva vyhrazena www.pujcky-do-5000.eu | Kontakty | Mapa stránek | Osobní údaje | Krátkodobé půjčky | Půjčka pro každého